rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

6. 4. 2020

j

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

• cz
  • en
  • de

POMOC SENIORŮM V OBCI BOŘISLAV

Typ: ostatní
V souvislosti s omezujícími opatřeními vlády ČR k zamezení šíření nového konoraviru COVID-19 a na základě doporučení vlády, osobám starším 70 let nevycházet po dobu trvání nouzového stavu mimo svá obydlí, s výjimkou návštěvy zdravotnického zařízení za účelem zajištění neodkladné zdravotní péče.
Nabízíme všem seniorům v obci Bořislav a Bílka pomoc s nákupem a dovozem potravin a obstaráním léků. Zároveň bych chtěl apelovat na všechny, aby tato služba nebyla zneužívána. Základní povinností je se o své blízké, rodiče nebo prarodiče postarat v rámci rodiny.
Nebojte se zavolat na telefon 724 096 772 a osobně domluvíme vše potřebné.
Dále si dovoluji oslovit studenty, nebo jiné dobrovolníky na pomoc seniorům s venčením domácích mazlíčků.
Všichni dobrovolníci budou vybaveni hygienickými prostředky – roušky a rukavice.
Aleš Navara, starosta

Vytvořeno: 18. 3. 2020