Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládám obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuální dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtinou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Aleš Navara
Starosta

Novinky

25.03.2020

Svoz bioodpadu

Svoz bioodpadu zajišťuje firma FCC BEC, s.r.o. Lovosice. Svozovým dnem bude čtvrtek, každý LICHÝ týden. První svoz bioodpadu se uskuteční 09. dubna 2020.

Detail Aktuality

23.03.2020

Roušky od dobrovolníků

Vážení občané, máme k dipozici šité bavlněné roušky od dobrovolníků. Vyzvednout si je můžete po dohodě na OÚ Bořislav, tel. č. 417 872 266, 724 096 772.

Detail Aktuality

23.03.2020

Stanovisko Národního referenčního centra.

Stanovisko Národního referenčního centra pro hygienu půdy a odpadů k nakládání s komunálními odpady za současné epidemiologické situace.

Detail Aktuality

23.03.2020

POMOC SENIORŮM V OBCI BOŘISLAV

V souvislosti s omezujícími opatřeními vlády ČR k zamezení šíření nového konoraviru COVID-19 a na základě doporučení vlády, osobám starším 70 let nevycházet po dobu trvání nouzového stavu mimo svá obydlí, s výjimkou návštěvy zdravotnického zařízení za účelem zajištění neodkladné zdravotní péče. Nabízíme všem seniorům v obci Bořislav a Bílka pomoc s nákupem a dovozem potravin a obstaráním léků. Zároveň bych chtěl apelovat na všechny, aby tato služba nebyla zneužívána. Základní povinností je se o své blízké, rodiče nebo prarodiče postarat v rámci rodiny. Nebojte se zavolat na telefon 724 096 772 a osobně domluvíme vše potřebné. Dále si dovoluji oslovit studenty, nebo jiné dobrovolníky na pomoc seniorům s venčením domácích mazlíčků. Všichni dobrovolníci budou vybaveni hygienickými prostředky – roušky a rukavice. Aleš Navara, starosta

Detail Aktuality

23.03.2020 - 08.04.2020

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Detail Úřední deska